• /post/2018/04/24/وزارت-اقتصاد-و-بانک-مرکزی-تا-پایان-97-ایراد-گزارش-واگذاری‌های-مازاد-بانک‌ها-را-رفع-کنند
  • /post/2018/04/24/پیگیری-گزارش-هزینه-کرد-عوارض-بیمه-شخص-ثالث-از-دیوان-محاسبات
  • /post/2018/02/17/بانک-مرکزی-قاطعانه-با-فساد-و-اخلالگران-اقتصادی-مبارزه-می-کند
  • /post/2018/02/14/کاهش-۲۵-درصدی-ارزش-پول-ملی-به-دلیل-عدم-مدیریت-بازار-ارز
  • /post/2018/01/22/برنامه-بانک-مرکزی-برای-حل-مشکل-بانکهاکارمزدها-باید-اصلاح-شود

حمل و نقل هلدینگ آتیه صبا در راه است

صدای صنعت-در دنیای کسب و کار های مجازی با ظهور فناوری های نوین در عرصه کار و تجارت امروزه شاهد حضور کار آفرینی های عظیمی هستیم که به کمک استارت آپ ها در حال شکل گیری است .

 برای ماندن در این عرصه رقابتی ، برون رفتن از بازارها و عملکردهای سنتی در عرصه اقتصادی لازم و ضروری است .

 در دنیای نرم افزار و اینترنت کنونی که در حال بلعیدن اقتصاد جهانی است، هلدینگ صنعت و معدن و حمل و نقل و گردشگری آتیه صبا نیز بر آن است تا در عرصه نوآوری های جدید دنیای الکترونیکی کسب و کار، با راه اندازی استارت آپ های حمل و نقل و گردشگری بتواند با تکیه بر حمایت از سخنان مقام معظم رهبری راه را برای کارآفرینی نوین هموار سازد . امروزه اینترنتی شدن بسیاری از تجارت ها بر کسی پوشیده نیست ، آینده به سمت کسب درامد از فضای مجازی حرکت میکند . 

استارت آپ ها اکنون بعنوان کمپانی‌های نوپا، راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای فناوری مطرح می‌کنند. در تعریف استارت آپ این مفهوم به عنوان پنجره ی ذهن رو به آینده تعبیر شده است . 

در حقیقت، تاسیس یا پیوستن به یک استارت آپ به معنای یک تصمیم جدی برای جدا شدن از دنیای سنتی به منظور دستیابی به رشد برق‌آسا و درامد زایی پایدار با ایجاد موجی از تغییرات در مدت زمان کوتاه است. با توجه به رقابتی شدن بازار، در سال‌های اخیر ، حوزه لجستیک نیز خارج از این رقابت نبوده و در ابعاد بین‌المللی شاهد تحولات شگرفی بوده است. 

کم کم با تحولات بازار نیاز به ارتقای کیفیت خدمات، تعهد زمان به مشتری ، جهانی‌سازی و توسعه فناوری اطلاعات باعث شکل‌گیری استارتاپ‌هایی شد که به دنبال حذف واسطه ها، تسهیل فرایند سفارش و ایجاد ارتباط مستقیم بین مشتری و بازارهای الکترونیکی شدند. هلدینگ بزرگ صنعت و معدن و حمل و نقل و گردشگری آتیه صبا نیز در این راستا با توجه به نیاز خود در عرصه حمل و نقل و با سر لوحه قرار دادن ۱۹ اصل از برنامه های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری ، به دنبال ایجاد انقلابی در استارت آپ حمل و نقل و گردشگری است تا بتواند درامد زایی پایدار در هلدینگ را با سرمایه گذاری در استارت آپ ها رقم بزند.

 در زمینه صنعت و معدن شاید هنوز فناوری های نوین نتوانسته باشند به رویکرد های جدید و مجازی سازی دست یابند اما در زمینه گردشگری و حمل و نقل هم اکنون موقع مطرح کردن استارت آپی است که بتوان انقلابی را در این عرصه ثبت نمود . شاید چند سال دیگر به این روزها نگاه کنیم و ببینیم که در سال ۱۳۹۷ یک استارت آپ حمل و نقل در هلدینگ آتیه صبا توانست صنعت حمل و نقل کشور را متحول سازد

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد