• /post/2018/04/24/رشد-۲۸-درصدی-ارزش-معاملات-مسکن
  • /post/2018/01/24/باید-عدالت-محور-توسعه-پایدار-باشد
  • /post/2018/01/16/فعالیت-۲۰۰-هواپیمای-فوق-سبک-در-کشور
  • /post/2017/11/13/مدیریت-شهری-تهران-در-امداد-رسانی-به-هموطنان-بحران-زده-فعالتر-از-گذشته-خواهد-شد
  • /post/2017/10/02/واگذاری-زمین-با-قیمت-ناچیز-به-تعاونی-ها-برای-اجرای-مسکن-اجتماعی

اپراتوری ترمینال یک و دو بندر رجایی رسما تحویل بخش خصوصی شد

صدای صنعت-امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی مراسم ابلاغ قرارداد اپراتور ترمینال یک و دو کانتینری مجتمع بندر شهید رجایی به دو شرکت سینا و بتا برگزار شد.

 امروز با حضور عباس آخوندی و مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی اپراتوری ترمینال یک بندر شهید رجایی به صورت رسمی به شرکت بتا و اپراتوری ترمینال دو به صورت رسیمی به شرکت سینا تحویل داده شد.

 الله‌مراد عفیفی‌پور، مدیر کل بنادر استان هرمزگان در این مراسم با اشاره به تجهیزات ترمینال یک بندر شهید رجایی گفت: تمام تجهیزات این بندر پس از امضای تفاهم نامه برجام وارد شد. طبق گفته عفیفی‌پور وسعت ترمینال یک این بندر ۴۵ هکتار و ظرفیت جابجایی درجای آن ۳۰ هزا�� کانتینر است. 

 وی ادامه داد: اسکله ترمینال یک در وسعت هزار متر توانایی سرویس‌دهی به شناورهای هشت هزار تی ای یو دارد و ظرفیت سالانه این ترمینال هم یک میلیون و ۳۰۰ هزار کانتینر است. 

 عفیفی‌پور همچنین درباره ترمینال دو بندر شهید رجایی اظهار داشت: این ترمینال ۹۰ هکتار اراضی پسکرانه با جرثقیل ۶۵ تنی را دارد. وی افزود: ظرفیت جابجایی درجای این ترمینال ۶۱ هزار تی ای یو است. مدیر کل بنادر استان هرمزگان اظهار داشت: همچنین ظرفیت سالانه جابجایی یک میلیون و ۷۰۰ هزار تی ای یو کانتینر در سال است.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد