• /post/2018/02/14/شریعتمداری-اعلام-کرد؛-جذب-۹۷-میلیارد-دلار-سرمایه‌گذاری-مستقیم-خارجی-در-صنعت
  • /post/2018/01/22/روابط-اقتصادی-با-بلاروس-بیشتر-می‌شود
  • /post/2018/01/16/پروژه-کاهش-ردپای-اب-کلید-خورد
  • /post/2018/01/07/ارزش-صادرات-سنگ-اهن-در-9-ماهه-امسال-به-765-میلیون-دلار-رسید
  • /post/2018/01/03/وزیر-صنعت-خبرداد؛-احتمال-تثبیت-سود-بازرگانی-برای-۲-تا-۵-سال

زنگنه: کیفیت بنزین توزیع شده در تهران مطلوب است

صدای صنعت-وزیر نفت گفت: بنزین توزیع شده در کلانشهر به طور کلی از کیفیت خوبی برخوردار است و میزان گوگرد آن نیز در وضعیت استاندارد قرار دارد. 

زنگنه: کیفیت بنزین توزیع شده در تهران مطلوب است  بیژن زنگنه امروز (سه شنبه) در حاشیه آیین امضای تفاهمنامه همکاری توسعه حمل و نقل ریلی شهری (مترو) میان شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و شهرداری تهران، در جمع خبرنگاران، درباره اظهارات رئیس سازمان ملی استاندارد مبنی بر بالا بودن گوگرد در بنزین توزیعی شهرهای بزرگ، اظهار داشت: بنزین توزیع شده در کلانشهر به طور کلی از کیفیت خوبی برخوردار است؛ البته امکان دارد در یک یا 2 جایگاه چنین موردی بوده باشد. 

وی درباره میزان «اکتان» بنزین شهر تهران نیز گفت: ��کنون اطلاع دقیقی ندارم، اما از بنزین تهران برای اندازه گیری گوگرد نمونه برداری شده که نشان می دهد در حد استاندارد قرار دارد. 

 نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد به تازگی اعلام کرده بود که تازه ترین نمونه برداری از بنزین توزیع شده در تهران، حاکی از آن است که گوگرد آن، مقداری بالاتر از میزان استاندارد بوده است.

 روزانه حدود 72 میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع می شود که 25 میلیون لیتر از آن بنزین یورو 4 و پاک است که در هشت کلانشهر از جمله تهران توزیع می شود. تولید بنزین یورو چهار در سال 92 معادل 2.1 میلیون لیتر بود که اکنون به 25 میلیون لیتر رسیده است

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد