• /post/2018/04/24/وزارت-اقتصاد-و-بانک-مرکزی-تا-پایان-97-ایراد-گزارش-واگذاری‌های-مازاد-بانک‌ها-را-رفع-کنند
  • /post/2018/04/24/پیگیری-گزارش-هزینه-کرد-عوارض-بیمه-شخص-ثالث-از-دیوان-محاسبات
  • /post/2018/02/17/بانک-مرکزی-قاطعانه-با-فساد-و-اخلالگران-اقتصادی-مبارزه-می-کند
  • /post/2018/02/14/کاهش-۲۵-درصدی-ارزش-پول-ملی-به-دلیل-عدم-مدیریت-بازار-ارز
  • /post/2018/01/22/برنامه-بانک-مرکزی-برای-حل-مشکل-بانکهاکارمزدها-باید-اصلاح-شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس: با مساعدت بانک صنعت و معدن ، فعالیت تولیدی شرکت پشم شیشه ایران ادامه دارد

صدای صنعت-علی همتی در بازدید از اولین و بزرگترین تولید کننده عایقهای حرارتی و صوتی و اولین تولید کننده عایق رطوبتی در ایران گفت : با همکاری بانک صنعت و معدن و نیز تلاش هیات مدیره و نیز مساعدتهای لازم از طریق استانداری و مدیران ذیربط دستگاههای اجرایی ، شرکت پشم شیشه ایران با انگیزه و توان وافر به روند تولید خود ادامه می دهد. 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با تاکید براین که کارگران شرکت پشم شیشه با انگیزه و تلاش بیش از پیش به امر تولید ادامه دهند افزود: باتوجه به فراهم شدن شرایط تسهیلات و نیز رفع مسایل و مشکلات کارگری در شرکت، ضرورت دارد؛ تا مدیریت با انگیزه و قدرت کامل در راستای افزایش تولید و رونق اقتصادی موثر در امر فعالیتهای اقتصادی و نیز تلاش در سرعت بخشیدن به انتقال مجموعه به منطقه ویژه اقتصادی گام اساسی را بردارند.

 همتی اضافه کرد : با توجه به نیاز اساسی بازار داخلی وخارجی به تولیدات شرکت پشم شیشه ایران شرکت همچنان به فعالیتهای اقتصادی و تولیدی خود ادامه می دهد و اميد است درسال 97 با انتقال مجموعه به سایت جدید با تولیدات ونیروی انسانی بیشتر و توسعه امر صادرات به کار خود ادامه می دهد .

 وی یادآور شد: شرکت پشم شیشه ایران ساخته با نام تجاری ایزوگام تا دو ماه آینده در حال اورهال می باشد که پس از آن، تولیدات خود را از سر می گیرد .

 قابل ذکر است که پیشرفت فیزیکی این مجموعه در منطقه ویژه اقتصادی شیراز قابل ملاحظه است به طوریکه تا پایان سال 97 تجهیزات و ماشین آلات ضمن انتقال به این منطقه روند تولید خود را بیش از پیش ادامه می دهد.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد