• /post/2018/04/24/رشد-۲۸-درصدی-ارزش-معاملات-مسکن
  • /post/2018/01/24/باید-عدالت-محور-توسعه-پایدار-باشد
  • /post/2018/01/16/فعالیت-۲۰۰-هواپیمای-فوق-سبک-در-کشور
  • /post/2017/11/13/مدیریت-شهری-تهران-در-امداد-رسانی-به-هموطنان-بحران-زده-فعالتر-از-گذشته-خواهد-شد
  • /post/2017/10/02/واگذاری-زمین-با-قیمت-ناچیز-به-تعاونی-ها-برای-اجرای-مسکن-اجتماعی

کدام مسکن‌های مهر در دهه فجر افتتاح می‌شوند

صدای صنعت-مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: در دهه فجر افتتاحاتی در مسکن مهر شهرهای پردیس، پرند و هشتگرد خواهیم داشت. 

 حبیب‌الله طاهرخانی اظهار کرد: در دهه مبارک فجر در شهرهای هشتگرد، پردیس و پرند افتتاحاتی خواهیم داشت. تعداد واحدها از سوی شرکت عمران این شهرها اعلام شده اما تیم‌هایی را برای بازدید در نظر گرفته‌ایم؛ چرا که اصرار داریم واحدهای اعلام شده مشکل خدمات زیرساختی نداشته باشند. 

به همین دلیل تعداد قطعی را روزهای بعد اعلام می‌کنیم. وی افزود: فعلا هفته آینده در شهر جدید هشتگرد پروژه مسکن مهر معلولان را با امکانات کامل و هم‌چنین چند فضای ورزشی، مدرسه و کلانتری افتتاح خواهیم کرد.

 طاهرخانی با بیان این‌که تامین امکانات زیرساختی و روبنایی پردیس در حال پیگیری است گفت: استانداری به این موضوع ورود کرده است. 

کمیته‌ای هم بین دستگاه‌های خدمات‌رسان و همکاران ما در شهرهای جدید ایجاد شده که این موضوع را در دستور کار قرار داده‌اند. خوشبختانه روند خدمات‌رسانی در پردیس رو بهبود است. معاون وزیر راه و شهرسازی درباره علت عدم اختصاص منابع برای مترو پردیس در بودجه ۱۳۹۷ گفت: اصل موضوع محدودیت منابع مالی دولت است. دولت پروژه های عمرانی نیمه تمام زیادی دارد. 

مطالعات مترو پردیس انجام شده و سازمان برنامه هم آن را تایید کرده بود اما به دلیل نبود منابع در دستور کار قرار نگرفت. البته هنوز بودجه بسته نشده و شاید گشایشی در این زمینه حاصل شد. وی با اشاره به ایجاد تصفیه‌خانه آب و فاضلاب در پردیس گفت: در پردیس فعلا از پکیج‌های موقت استفاده می‌کنیم. تصفیه خانه موجود نیز توسعه پیدا کرده است.

 قصد داریم یک تصفیه خانه جدید نیز پایین دست فاز ۸ بسازیم که مقداری در بحث مکان‌یابی و مقاومت‌های محلی که وجود دارد دچار مشکل هستیم. فعلا در فاز ۸ پکیج های موقت قرار داده‌ایم اما در سایر فازها امکان اتصال وجود دارد.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد