• /post/2018/01/24/ذوالقدر-در-نطق-میان-دستور-مسيولیت-برخی-نواقص-موجود-ازسوی-مسيولان-سابق-و-حاضر-شجاعانه-پذیرفته-شود-زدودن-فقر-صرفا-با-شعار-میسر-نمی-شود
  • /post/2017/12/26/مهندس-علی-اکبر-محمودی-عضو-هیات-ريیسه-فدراسیون-اسکواش-شد
  • /post/2017/10/16/نمایشگاه-تلکام-افتتاح-شد
  • /post/2017/10/14/سخنان-ترامپ-عدم-تسلط-وی-به-الفبای-ابتدایی-سیاست-را-نشان-می-دهد
  • /post/2017/10/14/معيارهاي-استاندار-جديد-كردستان-نويد-بخش-اتفاقات-خوب-در-استان-است

سخنان ترامپ عدم تسلط وی به الفبای ابتدایی سیاست را نشان می دهد

صدای صنعت-علی اکبر محمودی گفت: سخنان سخیف شب گذشته ترامپ در خصوص ایران بیش از پیش بی سوادی و عدم تسلط وی به الفبای ابتدایی سیاست را نشان داد. سخنان ترامپ عدم تسلط وی به الفبای ابتدایی سیاست را نشان می دهد.

علی اکبر محمودی فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به اظهارات شب گذشته دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: سخنان سخیف شب گذشته ترامپ در خصوص ایران بیش از پیش بی سوادی و عدم تسلط وی به الفبای ابتدایی سیاست را نشان داد. 

 وی ادامه داد: خلیج فارس همیشه فارس بوده و خواهد بود و ما دلیلی نمبینیم که بخواهیم این موضوع را اثبات کنیم ولی ترامپ میتواند با مراجعه به اسناد تاریخی کشور خود و همچنین کشور های حاشیه خلیج فارس این مضوع را درک کند نکته جالب در خصوص اظهار نظر ترامپ در مورد خلیج فارس که به دروغ آن را خلیج عربی نامید این بود که کاخ سفید در بیانیه خود که بعد از سخنرانی ترامپ منتشر شد از واژه خلیج فارس استفاده کرده بود و این موضوع نشانگر این است که سیاست های ترامپ را نه تنها مردم آمریکا بلکه بعضا کارمندان کاخ سفید نیز قبول ندارند. 

 محمودی تصریح کرد: به فرموده حضرت امام آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند و این برای همه ما یک یقین است بنابراین تهدید های تو خالی این رئیس جمهور کودن بهمراه رفتار های پوپولیستی وی تنها سبب منزوی شدن بیشتر آمریکا در جامعه جهانی میشود. این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: البته ما در کشور خود با این رفتار های پوپولیستی بیگانه نیستیم و فردی را داشته ایم که ۸ سال کشور را تنها با شعار تا بدترین شرایط پیش برد.

 محمودی اظهار داشت: تهدید های رئیس جمهور کودن آمریکا بهمراه پادشاه بیمار عربستان و نخست وزیر متوهم رژیم غاصب صهیونیسم علیه ایران بیشتر به یک طنز شبیه هست چرا که اینها با همدیگر نتوانستند در خصوص بخش کوچکی از یمن اقدامی صورت دهند آن وقت میخواهند در برابر شیری غران به نام ایران قد علم کنند! وی افزود: اظهارات ترامپ سبب شد رگ غیرت هر ایرانی آزاده فارغ از نژاد، گویش و طرز تفکر و خط و مشی سیاسی متورم شود و همه برای ایران بار دیگر متحد ، همدل و همراه شوند؛ ولی متاسفانه در این بین هلهله شادی برخی افراد هم نوا با رئیس جمهور کودن آمریکا و نخست وزیر متوهم رژیم اشغالگر قدس در این بین جای تفکر داشت که چرا برخی تندرو های داخل کشور با تند رو های اسرائیل و آمریکا در یک خط قرار بگیرند.

 وی خاطرنشان کرد: اینکه برخی افراد در کشور هنوز هم معتقدند که برجام هیچ تاثیر مثبتی نداشته است شاید بدنبال بازگشت منافع شخصی خود که از تحریم ها بردند میباشند چرا که اینها اگر کمی انصاف داشته باشند انزوای امروز آمریکا در برابر جامعه جهانی یکی از بهترین دستاورد های برجام میباشد. 

 محمودی در پایان گفت: همینطور که آقای دکتر روحانی شب گذشته اعلام کردند ترامپ بهتر است کمی تاریخ را بویژه تاریخ ایران را مطالعه کند تا فریب اختلافات فکری جریان های مختلف در ایران را نخورد چرا که هر زمان که نیاز باشد مردم کشور همانند گذشته و جنگ ۸ ساله تحمیلی یک ید واحد خواهند شد و در برابر دشمنان کشور با قدرت خواهد ایستاد

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد