• /post/2018/01/24/ذوالقدر-در-نطق-میان-دستور-مسيولیت-برخی-نواقص-موجود-ازسوی-مسيولان-سابق-و-حاضر-شجاعانه-پذیرفته-شود-زدودن-فقر-صرفا-با-شعار-میسر-نمی-شود
  • /post/2017/12/26/مهندس-علی-اکبر-محمودی-عضو-هیات-ريیسه-فدراسیون-اسکواش-شد
  • /post/2017/10/16/نمایشگاه-تلکام-افتتاح-شد
  • /post/2017/10/14/سخنان-ترامپ-عدم-تسلط-وی-به-الفبای-ابتدایی-سیاست-را-نشان-می-دهد
  • /post/2017/10/14/معيارهاي-استاندار-جديد-كردستان-نويد-بخش-اتفاقات-خوب-در-استان-است

عملکرد تیم برابر صدر نشین لیگ رضایت بخش بود؛محمودی: به آینده امیدوار شدیم

صدای صنعت-مشاور ورزشی مدیر عامل ایرالکو گفت : عملکرد تیم در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان همه را به آینده ای روشن امیدوار کرد.

 مهندس محمودی مشاور ورزشی مدیر عامل ایرالکو پس از تساوی آلومینیوم برابر نفت مسجد سلیمان اظهار داشت : این که تیم صدرنشین لیگ به سختی و در آخرین دقایق بازی را به تساوی میکشاند نشان دهنده این موضوع است که آلومینیوم حرف های زیادی برای گفتن دارد.

 وی ادامه داد: عملکرد تیم در این دیدار با توجه به تمامی شرایط مطلوب و رضایت بخش بود و جا دارد به نمایندگی از مدیر عامل ایرالکو از زحمات تیم مدیریتی ،کادر فنی و بازیکنان پر تلاش تیم تشکر نمایم. مهندس محمودی تصریح کرد: عملکرد حامد بصیری درراین دیدار بسیار مثبت بود و به همه ثابت کرد که بصیری در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

 وی افزود: در این دیدار باید این نکات را مورد توجه قرار دهیم که نفت صدر نشین لیگ بود و از آن سو تیم آلومینیوم نتوانسته بود در ابتدای فصل یارگیری مناسبی بکند و همچنین بدنسازی خوبی را نیز پشت سر نگذاشته بود ولی با همه این تفاسیر مردانه در این دیدار جنگیدند. 

محمودی اظهار داشت: امروز حامد بصیری برای بنده نماینده مربیان جوان استان میباشد که در آینده حرف های زیادی در فوتبال اراک خواهند داشت.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد