• /post/2018/01/24/ذوالقدر-در-نطق-میان-دستور-مسيولیت-برخی-نواقص-موجود-ازسوی-مسيولان-سابق-و-حاضر-شجاعانه-پذیرفته-شود-زدودن-فقر-صرفا-با-شعار-میسر-نمی-شود
  • /post/2017/12/26/مهندس-علی-اکبر-محمودی-عضو-هیات-ريیسه-فدراسیون-اسکواش-شد
  • /post/2017/10/16/نمایشگاه-تلکام-افتتاح-شد
  • /post/2017/10/14/سخنان-ترامپ-عدم-تسلط-وی-به-الفبای-ابتدایی-سیاست-را-نشان-می-دهد
  • /post/2017/10/14/معيارهاي-استاندار-جديد-كردستان-نويد-بخش-اتفاقات-خوب-در-استان-است

محمودی: آمده ایم تا حمایت خود را از بازیکنان، سرمربی و مدیرعامل باشگاه اعلام کنیم

صدای ��نعت-مشاور ورزشی مدیرعامل شرکت ایرالکو در جمع بازیکنان تیم فوتبال آلومینیوم گفت: به اینجا آمده ایم تا حمایت خود را از شما، سرمربی و مدیرعامل باشگاه اعلام کنیم. 

مهندس محمودی با حضور در اردوی تیم فوتبال آلومینیوم در آستانه دیدار با نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این مطلب افزود: نفراتی كه فصل قبل با ما همکاری داشته اند در جریان اند كه اتفاقاتی افتاده بود كه قرار شد باشگاه به فعالیت خود خاتمه دهد اما خوشبختانه چنین امری اتفاق نیفتاد که این موضوع باعث خوشحالی بنده است، چرا که همواره دغدغه حفظ باشگاه و موجوديت آن را به عنوان سمبلی از استان مرکزی داشته و دارم.

 وی خاطرنشان کرد: مهم ترین وظیفه ما در آن مقطع حفظ موجوديت باشگاه بود و خوشحالم كه دوباره در كنار شما زحمتكشان تيم هستيم، امروز آمده ايم كه بگوييم ما كماكان هستيم و خواهيم بود و اگر می خواهيم سال بعد نیز باشيم بايد به مانند مقطع پایانی فصل قبل كه بنده خدمتگزار تيم بودم و توانستيم شگفتی آفرين باشيم با عملکردی قابل دفاع سهامدارن شركت را مجاب كنيم تا رای به ادامه فعالیت باشگاه بدهند. مشاور ورزشی مدیرعامل شرکت ایرالکو در ادامه در خصوص وضعیت فعلی تیم فوتبال آلومینیوم تصریح کرد: در ابتدای فصل مربی ای به کار گرفته شد که علی رغم اینکه تلاش خود را کرد اما به کارگیری اش از لحاظ استراتژیک اشتباه بود اما امروز از كاپیتان محبوبی كه سال های سال دوشادوش شما برای افتخار افرينی در اين شهر تلاش كرده در رأس کادرفنی تيم استفاده کرده ایم كه اين وظيفه شما را سنگين تر ميكند و باعث می شود بهانه ای برای عدم موفقیت نداشته باشیم. 

 محمودی ادامه داد: شايد سالهای بعد شما در موقعیت حامد بصيری قرار بگیريد و در آن زمان انتظار جنگيدن از بازيكنان خود خواهید داشت پس بايد امروز برای موفقيت حامد بصيری و تيم با تمام توان بجنگيد. 

 وی اضافه کرد: امروز بنده و مهندس مصطفايی كه در جبهه ديگر به جز باشگاه نیز مشغول خدمت به شهر هستند و به نوعی قلب کارخانه زیر دست ایشان است، با وجود تمام مشغله های موجود در شرکت جهت روحيه دادن به تيم به اردوی شما آمده ایم تا حمایت خود را از شما، سرمربی و مدیرعامل اعلام کنیم و علاوه بر آن درخواست کنیم بیایید در کنار هم تمام كاستی ها را با غيرت خود جبران كنيم تا تیم به جايگاه اصلی خود بازگردد. 

 مشاور ورزشی مدیرعامل شرکت ایرالکو خاطرنشان کرد: وقتی بنده مدیریت باشگاه را بر عهده گرفتم بسیاری گفتند مدير بايد بومی باشد و رگ خود را براي تيم بدهد اما در آن روزهايی كه بنده در كميته اخلاق برای اثبات حقانیت و عدم تخلف فوتبال اراک حاضر بودم و تيم خطر سقوط را بيخ گوش خود ميديد آن كسانی كه می خواستند رگ بدهند نبودند و امروز هم با افتخار برای موفقیت تیم از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهم کرد.

 محمودی درپایان افزود: امروز با اضافه شدن مهندس مصطفایی به باشگاه در کنار آقای دهشمند، می توان امیدوار بود که مشکلات با درایت این دو نفر از بین بروند و در مورد دیدار فردا نیز بسیار امیدوار هستم که با تمام تلاشی که از خود ارائه می کنید به موفقیت برسید.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد