• /post/2018/01/24/ذوالقدر-در-نطق-میان-دستور-مسيولیت-برخی-نواقص-موجود-ازسوی-مسيولان-سابق-و-حاضر-شجاعانه-پذیرفته-شود-زدودن-فقر-صرفا-با-شعار-میسر-نمی-شود
  • /post/2017/12/26/مهندس-علی-اکبر-محمودی-عضو-هیات-ريیسه-فدراسیون-اسکواش-شد
  • /post/2017/10/16/نمایشگاه-تلکام-افتتاح-شد
  • /post/2017/10/14/سخنان-ترامپ-عدم-تسلط-وی-به-الفبای-ابتدایی-سیاست-را-نشان-می-دهد
  • /post/2017/10/14/معيارهاي-استاندار-جديد-كردستان-نويد-بخش-اتفاقات-خوب-در-استان-است

رئیس جمهور جلوی اپیدمی ژن برتر و آقازاده گرایی را بگیرد

صدای صنعت-علی اکبر محمودی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با شبکه خبری صدای صنعت ضمن تبریک فرار رسیدن هفته دولت به تمامی دولتمردان اظهار داشت : جا دارد در این هفته یادی کنیم از شهیدان رجایی و باهنر که به واقع الگوی ساده زیستی و خدمت صادقانه برای همه بودند؛ همچنین از نخست وزیر دوران حضرت امام و رئیس جمهور دولت اصلاحات که در دوران مدیریت خود زحمات زیادی برای سربلندی و آبادانی کشور کشیدند.

وی ادامه داد : باید در این هفته از آیت ا.. هاشمی رفسنجانی که دو دوره بعنوان ریاست جمهور خدمات ارزنده ای به کشور کردند و در طول زندگی پر برکتشان هر زمان دیدند که انقلاب توسط عده ای تازه انقلابی شده در حال به انحراف کشیده شدن است سکوت نکردند و همان کاری را کردند که اگر همرزمان شهیدشان همچون بهشتی، مطهری ، رجایی و باهنر بودند انجام میدادند یاد کنیم.

محمودی با اشاره صحبت های شب گذشته رئیس جمهور در رسانه ملی بمناسبت هفته دولت تصریح کرد : صحبت های شب گذشته رئیس جمهور بار دیگر حکایت از حیا و وفاداری ایشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی داشت و نشان دهنده صبر ایشان در برابر ناملایماتی ها و سختی ها بود ؛ صبری که برگرفته شده است از مکتب آیت ا... هاشمی رفنسجانی یار دیرین امام و رهبری میباشد.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد : ولی بنده بعنوان یکی از ۲۴ میلیون نفری که به رئیس جمهور منتخب رای داده است از ایشان انتظار داشتم بجای صحبت از یک جامعه ایده آل از فشار های که توسط لابی های قدرت به ایشان برای برخی وزرای کابینه شد سخن به میان میاوردند ولی علیرغم سکوت ایشان در قبال این مساله مردم حقیقت را میدانند و قطعا میتوانند درک کنند دکتر روحانی را که بعنوان یک دلسوز انقلاب بخاطر حفظ آرمان های انقلاب سخنی به زبان نمی آورند.

  محمودی اظهار داشت : این متانت و رفتار رئیس جمهور را وقتی در کنار رفتار برخی افراد تازه انقلابی شده میبینیم که اگر چیزی به ضررشان اتفاق افتد به طور مثال صلاحیتشان در انتخابات تایید نشود و یا برای جرمی خود یا دوستانشان مرتکب شده اند مجازات شوند برای خود خط قرمزی فرضی همچون هاله نوری فرضی در نظر میگیرند و حتی به صراحت از سرنگونی انقلابی که با قطره قطره خون شهیدان به ثمر نشسته است سخن به میان میاوردند بیشتر شیفته شخصیت و اخلاق دکتر روحانی میشویم.

  وی افزود : اگر در شرایط عادی رئیس جمهور میتوانست خود تمامی اعضای کابینه را مشخص کند مسلما ۷۰ درصد کابینه فعلی تغییر میکرد و از ترکیبی از وزرای خانم، اقلیت های مذهبی و جوان در ترکیب وزرا استفاده میشد این فعال سیاسی با انتقاد شدید از اپیدمی (ژن برتر ) و آقازاده گرایی به نام جوانگرایی تاکید کرد : امیدواریم در هفته دولت سیاسیون بجای استفاده ابزاری از نام شهیدان رجایی و باهنر بیشتر به سیره زندگی این بزرگواران توجه کنند چرا که این شهیدان با آن جایگاه بالایی که داشتند هیچ موقع چیزی را برای خود نمیخواستند و در هیچ زمانی حرف از ژن برتر به زبان نیاوردند ولی امروز متاسفانه شاهد آن هستیم که برخی سیاسیون به نام جوان گرایی در حال آقازاده گرایی در سراسر کشور هستند و با ژن برترفرزندان مغرور و بی هنر خود را به دولت و شهرداری ها و... تحمیل میکنند.

محمودی در پایان تصریح کرد : مسلما این رفتار ها مردم را بیشتر به یاد دوران طاغوت می اندازد و سبب ایجاد شکاف بین مسئولین و مردم میشود ای کاش سیاسیون جمله شهید بهشتی را که میفرمایند ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت سرلوحه کار خود قرار دهند و با جوان گرایی واقعی مبتنی بر شایسته سالاری آینده نظام را تضمین کنند.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد