• /post/2018/02/14/ورود-نیروگاه-های-۶۰-درصد-راندمان-یه-شبکه-تولید-برق
  • /post/2018/02/12/اردکانیان-در-جمع-خبرنگارانبسترهای-لازم-برای-صادرات-برق-تولیدکنندگان-داخلی-را-پیگیری-می‌کنیم
  • /post/2018/01/03/تحویل-۱۰۰-میلیون-لیتر-بنزین-یورو-۵-به-شرکت-ملی-پخش
  • /post/2017/12/26/برندینگ-سوخت-باعث-رقابت-می‌شود
  • /post/2017/12/26/شرکت-ملی-پالایش-و-پخش-فراورده-های-نفتی،-اخزا-منتشر-می‌کند

آغاز بهره برداری از چهار هزار و 492 پروژه وزارت نیرو

صدای صنعت-سرپرست وزارت نیرو اظهار کرد: در جریان آیین های گرامی داشت هفته دولت در مناطق مختلف کشور بهره برداری از چهار هزار و 492 پروژه سرمایه گذاری در بخش نیرو ( اب ، برق و فاضلاب ) در سراسر کشور آغاز شد. 

 آغاز بهره برداری از چهار هزار و 492 پروژه وزارت نیرو ستار محمودی که روز سه شنبه در ایلام گفت: برای اجرا و احداث این پر��ژه ها در مناطق مختلف کشور بیش از 39 هزار میلیارد ریال هزینه و سرمایه گذاری شده است.

 وی همچنین افزود: چهار میلیون و500 هزار مشترک جدید شهری و روستایی در دولت یازدهم از خدمات آب و فاضلاب بهره مند شدند و در بخش فاضلاب نیز روزانه یک میلیون و 100 هزار متر مکعب فاضلاب کشور تصفیه شده است. 

 سرپرست وزارت نیرو به فعالیت های بخش برق در دولت یازدهم نیز اشاره کرد و یادآور شد: در دوره فعالیت دولت یازدهم هفت هزار و 900 مگاوات به ظرفیت برق کشور و حدود 180 مگاوات نیز به ظرفیت انرژی های تجدید پذیر افزوده شد. 

 محمودی همچنین سطح سرمایه گذاری این وزارتخانه برای توسعه شبکه های برق و آب استان ایلام مناسب توصیف کرد و گفت: در30 ماه گذشته بیش از 28 هزار میلیارد ریال برای توسعه شبکه های آبرسانی و برقرسانی این استان هزینه شده که این حجم از سرمایه گذاری در بخش نیرو استان ایلام بی سابقه است. 

 سرپرست وزارت نیرو صبح امروز از طریق فرودگاه شهدا وارد ایلام شد و در بدو ورود به مقام شهدای گمنام این استان ادای احترام کرد. افتتاح پروژه آب شیرین‌ کن و پست 63 کیلووات صالح‌آباد، افتتاح یک ایستگاه پمپاژ ، بهره برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب سرابله و همزمان شروع عملیات اجرایی مجتمع آب ‌رسانی روستای شباب و شله‌کش از جمله برنامه‌ی ستار محمودی در سفر یک ‌روزه به ایلام است.

 سرپرست وزارت نیرو در این سفر علاوه بر دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و شرکت در جلسه شورای اداری و جشنواره شهید رجایی در نشستی به سوالات خبرنگاران هم پاسخ خواهد داد.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد