• /post/2018/02/12/صادرات۱۶۰تن-زعفران-در-۱۰ماههافزایش۲۰درصدی-قیمت-بعداز-خریدتوافقی
  • /post/2018/02/12/چراغ-سبز-بیمه-مرکزی-برای-تعامل-با-بیمه‌های-خارجی
  • /post/2017/10/18/رشد-20-درصدی-صنعت-بیمه-در-شش-ماهه-اول-سال-رشد-35-درصدی-بیمه‌های-عمر
  • /post/2017/07/23/افزایش-قیمت-فولاد-واقعی-است-روند-رو-به-رشد-قیمت-ها-در-بازار-ادامه-می-یابد
  • /post/2017/07/10/صادرات-اب-به-جای-محصولات-کشاورزی-الگوی-کشت-مشکل-قانونی-دارد

حجتی:مشارکت بخش خصوصی و علاقه مندان، برنامه دولت در بخش کشاورزی است

صدای صنعت-وزیر جهاد کشاورزی گفت:جلب مشارکت و همکاری بخش خصوصی و علاقه مندان به فعالیت در حوزه کشاورزی از برنامه های دولت دوازدهم است.

 محمود حجتی روز پنجشنبه در آیین اف��تاح مجتمع کشتارگاه صنعتی مهریز یزد افزود: زمینه برای مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های مختلف کشاورزی و دامپروری در سطح کشور فراهم است. وی با تبریک هفته دولت و قدردانی از سرمایه گذار کشتارگاه صنعتی دام معین مهریز افزود: حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاران بر حسب نیاز در بخش کشاورزی موجب خدمت به مردم و رفع بسیاری از نیازهای جامعه است.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی در سال های گذشته کارهای بسیار خوبی توسط دولت و با همکاری بخش سرمایه گذار در کشاورزی انجام گرفته اما همچنان به تعامل و همکاری نیاز است. حجتی تاکید کرد: کشاورزی از مهمترین بخش هایی که همه افراد جامعه درگیر و نیازمند آن هستند بنابراین باید مسئولان زمینه مشارکت آنها را در کمک به دولت و اقدام های لازم فراهم کنند.

  به گزارش ایرنا، مجتمع کشتارگاه صنعتی معین دام شهرستان مهریز در زمینی به وسعت هفت هزار و 500 هکتار و با اعتباری افزون بر 350 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی افتتاح شد. برای ساخت این واحد دامی در مدت 20 ماه توسط بخش خصوصی افزون بر 350 میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته و دارای امکاناتی شامل دو خط تمام اتوماتیک و دو خط دستی دام سبک و دو خط تمام اتوماتیک دام سنگین است. همچنین ظرفیت کشتار دام آن در هر شیفت کاری 2 هزار و 400 دام سبک و 220 دام سنگین است و زمینه اشتغال 200 نفر بصورت مستقیم و یکهزار نفر بصورت غیر مستقیم فراهم کرده است. مرکز شهرستان مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد واقع شده است.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد