• /post/2018/01/24/ذوالقدر-در-نطق-میان-دستور-مسيولیت-برخی-نواقص-موجود-ازسوی-مسيولان-سابق-و-حاضر-شجاعانه-پذیرفته-شود-زدودن-فقر-صرفا-با-شعار-میسر-نمی-شود
  • /post/2017/12/26/مهندس-علی-اکبر-محمودی-عضو-هیات-ريیسه-فدراسیون-اسکواش-شد
  • /post/2017/10/16/نمایشگاه-تلکام-افتتاح-شد
  • /post/2017/10/14/سخنان-ترامپ-عدم-تسلط-وی-به-الفبای-ابتدایی-سیاست-را-نشان-می-دهد
  • /post/2017/10/14/معيارهاي-استاندار-جديد-كردستان-نويد-بخش-اتفاقات-خوب-در-استان-است

عدم صحبت مخالفین در بررسی برخی وزرا منطقی نیست

صدای صنعت-یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: عدم صحبت مخالفین در بررسی برخی وزرا بدان معنی است که وزیر پیشنهادی هیچ نقطه تاریکی در برنامه ارائه شده خود ندارد که این نوع تفکر با واقعیت سازگار نیست.

علی اکبر محمودی  با بیان اینکه دلیلی برای عدم صحبت‌های مخالفین در بررسی وزرا پیشنهادی وجود ندارد، اظهار داشت: در بررسی برخی از وزرای پیشنهادی مشاهده می‌کنیم که هیچ مخالفی صحبت نمی‌کند، این بدان معنی است که وزیر پیشنهادی هیچ نقطه تاریکی در برنامه ارائه شده خود ندارد که این نوع تفکر با واقعیت سازگار نیست.

وی با اشاره به اینکه در بررسی وزیر ورزش و جوانان شاهد بودیم مخالفتی صورت نگرفت، خاطرنشان کرد: سطانی‌فر در دوره گذشته با توجه به مدت محدودي كه تصدي امور را در دست داشته عملكرد بدي نداشته است اما در زمینه اعتیاد، جوانان و برخی رشته‌های ورزشی مشكلاتي وجود دارد در نتيجه عدم صحبت نماينده اي در مخالفت با وي از منطق به دور است.

علی‌اکبر محمودی با انتقاد از عملکرد وزارت کار و رفاه اجتماعی در دولت یازدهم، تصریح کرد: اكثر كارشناسان به عملکرد ربیعی در وزرات کار انتقاد دارند ولی مشاهده می‌کنیم برخی نمایندگان به عنوان مخالف ثبت‌نام می‌کنند و به عنوان موافق از وزیر دفاع می‌کنند که نشان از لابی گسترده برخی وزرا از جمله ربیعی با نمایندگان دارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه نمایندگانی که تحت فشار و لابی‌گری از برخی وزرا با توجه به کارنامه ضعیف دفاع می‌کنند ضعیف و تحت سلطه هستند، یادآور شد: چگونه می‌توان به مجلسی دل بست که حتی هیچ مخالفتی با ضعیف‌ترین وزیر کابینه ندارد و تحت لابی برخی از همین افراد قرار دارند.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد