• /post/2018/02/12/صادرات۱۶۰تن-زعفران-در-۱۰ماههافزایش۲۰درصدی-قیمت-بعداز-خریدتوافقی
  • /post/2018/02/12/چراغ-سبز-بیمه-مرکزی-برای-تعامل-با-بیمه‌های-خارجی
  • /post/2017/10/18/رشد-20-درصدی-صنعت-بیمه-در-شش-ماهه-اول-سال-رشد-35-درصدی-بیمه‌های-عمر
  • /post/2017/07/23/افزایش-قیمت-فولاد-واقعی-است-روند-رو-به-رشد-قیمت-ها-در-بازار-ادامه-می-یابد
  • /post/2017/07/10/صادرات-اب-به-جای-محصولات-کشاورزی-الگوی-کشت-مشکل-قانونی-دارد

ربیعی بعد از ۲۰ سال قانون بیمه همگانی را اجرا کرد

صدای صنعت-عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: قانون بیمه همگانی که در سال ۷۳ در مجلس مصوب شده بود و ۲۰ سال بود که کسی توانایی اجرای آن را نداشت آقای ربیعی اجرا کردند و ۱۱ میلیون و ۳۰�� هزار نفر بیمه شدند. 

 رسول خضری در خصوص معرفی علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس شورای اسلامی گفت: ایشان سابقه طولانی مدتی در بخش‌های مختلف نظام داشتند حتی وقتی سن ایشان 23 سال بود شهید رجائی به وی پیشنهاد وزارت دارد و همچنین در دوران اصلاحات نیز به ایشان وزارتخانه پیشنهاد شد که به حرمت آقای کمالی از قبول پست وزارت خودداری کردند.

 او ادامه داد: ربیعی امتحان خود را پس داده و در این چهار سال فعالیت‌های مثبتی انجام داده که می‌توان به بیمه کردن 100 هزار کولبر اشاره کرد. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون بیمه همگانی که در سال 73 در مجلس مصوب شده بود و 20 سال بود که کسی توانایی اجرای آن را نداشت آقای ربیعی اجرا کردند و 11 میلیون و 300 هزار نفر از مردم کشور بیمه شدند. 

 او ادامه داد: اینها اقداماتی است که باید به آن احترام گذاشت و من به عنوان یکی از موافقان ایشان حتماً در جلسه رای اعتماد صحبت خواهم کرد.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد