• /post/2017/09/24/ژن-خوب؛-ژن-بد-ملاك-نيست-انسانم-ارزوست
  • /post/2017/09/21/طرح-مذاکره-مجدد-برای-برجام-احمقانه-استسخنان-حكيمانه-و-مقتدرانه-رييس-جمهور-در-دفاع-از-ملت-ايران-قابل-تقدير-است
  • /post/2017/09/19/عملکرد-تیم-برابر-صدر-نشین-لیگ-رضایت-بخش-بود؛محمودی-به-اینده-امیدوار-شدیم
  • /post/2017/09/18/محمودی-امده-ایم-تا-حمایت-خود-را-از-بازیکنان،-سرمربی-و-مدیرعامل-باشگاه-اعلام-کنیم
  • /post/2017/09/17/مشاور-ورزشی-مدیرعامل-شرکت-ایرالکو؛-جایگاه-تیم-فوتبال-الومینیوم-در-شان-مردم-استان-مرکزی-نیست-دهشمند-مدیری-فداکار-و-دلسوز-ورزش-استان-مرکزی-است

کابینه با وجود مشکلات افراد شایسته‌ای را در خود جا داده است

صدای صنعت-عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: لیست کابینه دوازدهم که به مجلس ارائه شده در برخی از موارد دچار مشکل است اما در کلیت قابل قبول است.

 تقی کبیری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با شبکه خبری صدای صنعت با بیان اینکه اسامی افرادی که بر ای کابینه معرفی شدند اکثرا افرادی شایسته را تشکیل می‌دهند، اظهار داشت: لیست کابینه دوازدهم خیلی اده‌آل نیست اما در کلیت قابل قبول است و اکثرا افراد دارای حسن سابقه هستند. 

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از اسامی در لیست کابینه دوازدهم در دوره قبل عملکرد قابل قبولی نداشتند، خاطرنشان کرد: برخی از وزرا در دوران دولت یازدهم عملکرد مناسبی نداشتند و موجب انتقاد به عملکرد دولت شدند اما میبینیم که این بار نیز معرفی شدند. 

وی با بیان اینکه تیم اقتصادی کابینه را افرادی قوی تشکیل داده‌اند، تصریح کرد: مسعود کرباسیان که سابقه مدیریت گمرک را در رزومه خود دارد می‌تواند با امتدا مسیر طیب‌نیا مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.

تقی کبیری با بیان اینکه اولویت اقتصادی کشور اشتغال‌زایی و مبارزه با فساد باشد، تاکید کرد: مسعود کرباسیان با توجه به عملکرد و سابقه خود می‌تواند مشکلاتی نظیر رکود و بیکاری را حل کند البته نباید از زحمات طیب‌نیا که منجر به تثبیت تورم شد به راحتی گذشت. 

وی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: کابینه با اینکه مشکلاتی دارد اما کلیت مناسبی را در بر می‌گیرد از همین رو همه باید از دکتر روحانی حمایت کنیم تا با وحدت بر مشکلات کشور فائق آییم.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد