• /post/2017/09/23/می‌گویند-پای-خارجی‌ها-را-به-کشور-باز-کرده‌ایم-به-خاطر-قراردادهای-نفتی،-توهین‌های-بسیاری-شنیدیم
  • /post/2017/09/21/ساخت-یکی-از-بزرگ‌ترین-نیروگاه‌های-خورشیدی-جهان-در-ایران-با-مشارکت-انگلستان-انتقال-تکنولوژی-پیش-شرط-ایران-برای-انعقاد-توافقنامه
  • /post/2017/09/19/۳۲-میلیون-و-۷۵۵-هزار-بشکه-نفت-تولید-روزانه-سبد-اوپک
  • /post/2017/09/18/ارزش-تولیدات-فاز-١٩-پارس-جنوبی-از-مرز-٣-میلیارد-دلار-گذشت
  • /post/2017/09/18/افزایش-100درصدی-حضور-شرکت-های-خارجی-در-نمایشگاه-ایران-پلاست-در-پسابرجام

حضور دوباره زنگنه موجب استمرار پیشرفت در حوزه نفت می‌شود

صدای صنعت-یک کارشناس نفت و انرژی با اشاره به معرفی دوباره بیژن زنگنه به عنوان وزیر نفت، گفت: حضور دوباره زنگنه موجب استمرار پیشرفت در حوزه نفت می‌شود. 

به گزارش شبکه خبری صدای صنعت ،بابک مصطفایی کارشناس نفت و انرژی در با بیان اینکه معرفی دوباره زنگنه به عنوان وزیر نفت به مجلس را باید به فال نیک گرفت، اظهار داشت: حضوز زنگنه در چهارساله دوم دولت دکتر روحانی موجب شکوفایی و تحقق افق‌های روشن که از ابتدای حضور وی در این وزارت‌خانه دیده شده است می‌شود. 

 وی با اشاره به اینکه حضور زنگنه صنعت نفت را از پرتگاه نجات داد، خاطرنشان کرد: بازگشت به تولید 3 میلیون بشکه در روز، مبارزه با فساد در این وزارتخانه و همچنین گرفتن حق ایران در بازارهای جهانی از دستاوردهای مهم زنگنه در صنعت نفت بوده که با استمرار حضور وی پیشرفت‌ها ادامه می‌یابد. 

 بابک مصطفایی با بیان اینکه نقطه اوج عملکرد زنگنه را در افزایش تولید نفت باید دید، تصریح کرد: او بارها و بارها اعلام کرد که با لغو تحریمها، ایران بلافاصله به بازار جهانی نفت بازمی گردد و حتی سقوط قیمت نفت به دلیل مازاد عرضه هم مانع از عقب نشینی زنگنه از موضع خود نشد. 

 این کارشناس نفت و انرژی با بیان اینکه حضور دوباره زنگنه در وزارت نفت علی رغم میل باطنی و بر اساس اصرار دکتر روحانی و مردم بوده است، تاکید کرد: روند تکمیل و پیشرفت پروژه ها بویژه در پارس جنوبی و همچنین آغاز برداشت از لایه نفتی پارس جنوبی بسیار مثبت بود. آرزوی برداشت برابر روزانه گاز با قطر از میدان مشترک، آرزویی بود که عملکر د زنگنه به آن تحقق بخشید.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد