• /post/2018/01/24/ذوالقدر-در-نطق-میان-دستور-مسيولیت-برخی-نواقص-موجود-ازسوی-مسيولان-سابق-و-حاضر-شجاعانه-پذیرفته-شود-زدودن-فقر-صرفا-با-شعار-میسر-نمی-شود
  • /post/2017/12/26/مهندس-علی-اکبر-محمودی-عضو-هیات-ريیسه-فدراسیون-اسکواش-شد
  • /post/2017/10/16/نمایشگاه-تلکام-افتتاح-شد
  • /post/2017/10/14/سخنان-ترامپ-عدم-تسلط-وی-به-الفبای-ابتدایی-سیاست-را-نشان-می-دهد
  • /post/2017/10/14/معيارهاي-استاندار-جديد-كردستان-نويد-بخش-اتفاقات-خوب-در-استان-است

آقاي عارف از بالا به مردم نگاه نكنيد/ افكار عمومي منتظر شفاف سازي ليست شورا است

صدای صنعت-علي اكبر محمودي فعال سياسي اطلاح طلب با بيان اينكه بسیاری از نزديكان و افرادي كه داعيه اعتدال و اصلاح طلبي داشتند دكتر روحانی را در طول انتخابات تنها گذاشتند گفت: محافظه كاري و سياسي كاري برخي از نزديكان دكتر روحاني بسيار مشهود بود. 

 وي با بيان اينكه دكتر روحاني در جریان انتخابات بسیار تنها بود و حتي برخي از وزرا و بدنه دولت نيز او را ياري نكردند تصريح كرد: در مدت برگزاري انتخابات برخي از وزرا و نمايندگان و افراد اصولگرا تمام قد به دفاع از دولت پرداختند و عدم حمايت وزرا و دوستان گرمابه و گلستان كه خود را اصلاح طلب مي نامند جاي بسي تاسف و البته تامل دارد.

 اين فعال سياسي با بيان اينكه به جز تعداد معدودي از وزرا و نزديكان حتي برخي از افرادي كه ادعاي رفاقت با دكتر روحاني و جريان اعتدال را داشتند پا پيش نگذاشتند افزود: جالب اينكه حتي برخي از وزرا حتي از عملكرد دولت در حوزه خود نيز دفاع نكرده و در مقابل تخريب ها فقط سكوت كردند.

 وي با بيان اينكه آقايان مدعي این در مقابل هجمه ها فقط سکوت میکردند گفت: سکوت این افراد، این تلقی را بوجود می آورد که انگار رقيب درست می گویند.

 وي با بيان اينكه در مدت انتخابات عارف كه به اصطلاح رئيس شوراي سياستگذاري اصلاح طلبان است نيز تمام قد از عملكرد دولت دفاع نكرد گفت: البته گويا آقاي عارف همچنان از كناره گيري اجباريشان از انتخابات سال ٩٢ كه به زور و ضرب برخي بزرگان اصلاحات به اجبار صورت گرفته بود هنوز كينه به دل داشتند علاوه بر اينكه ايشان با دوستان و نزديكانشان سرگرم رايزني و لابي براي بستن ليست پر ابهام شوراي شهر بودند. اين فعال اصلاح طلب با اشاره به گسترش اعتراضات در خصوص شفاف نبودن ليست شوراي شهر و ادامه نارضايتي ها در اين خصوص گفت: جاي بسي تعجب است كه جناب آقای عارف چرا در برابر سوالات مطرح شده در مورد لیست شورای پنجم عاجز مانده و پاسخگو نيستند. ما از شما انتظار گریه نداشته و خواهان پاسخ جدی از سوی شما بعنوان مسئول اصلی بستن این لیست هستیم.

 محمودي ادامه داد: جناب آقاي عارف ما و دوستان شما در سال ۹۴ نیز از شما خواهش کرديم که لیست مدنظر شما با مشی اطلاح طلبی که این روزها بیش از حد از آن یاد می کنید مغایرت دارد؛ شما حتی نمی خواهید صدای موافق خود را بشنوید چه رسد به صداي مخالف. دوستانه به شما عرض می کنم که موارد و ملاک های تایید افراد در شورای عالی سیاست گذاری اطلاح طلبان را برای مردم بازگو و شفاف سازی کنید . 

 وي با بيان اينكه حرف ما این است که پشت دیوارهای بسته نمیتوان صلاحیت ها را بررسی کرد و ليست ببنديد گفت: همانطور كه آقاي رمضان زاده هم اعلام كردند شفاف سازي كنيد. آقاي عارف براي يكبار هم كه شده در به جاي نگاه از بالا و طلبكارانه به مردم در برابر عملكرد خود پاسخگو باشيد نگاه و به مردم بگویید ملاک های شما براي انتخاب و بستن ليست چه بود و شاید افرادی بودند که صلاحیت و توان حضور در لیست را داشتند اما با لابی برخی از اطرافیان شما از لیست حذف شدند.

 وي افزود: مگر می شود لیست امید بسته شده و شما پس از آن باخبر شده باشید، اگر این سخنان شما صحت داشته و ما باور کنیم این بی مسئولیتی شما را نشان نمی دهد؟ محمودي بابيان اينكه شنیده ها حاکی از ان است که دوستان نزدیک شما پروژه ای عبور از محسن هاشمی را کلید زده اند گفت: این رفتار ها یادآور سال ۸۴ است که اطرافیان شما پروژهای عبور از آیت الله هاشمی و رئيس دولت اصلاحات را آغاز کردند این بلاهت نابخشودنی نزدیکان شما سبب شد افرادی در راس قوه مجریه نشسته و ۸ سال کشور را به یغما برده و منابع را هدر دادند. اين فعال سياسي اصلاح طلب با بيان اينكه اقدامات این روزهای شما جریان اصلاح طلبی رابه لبه پرتگاه برده و ابروي بزرگان اصلاحات را كه در انتخابات هاي اخير اعتبار گذاشتند خواهد برد تصريح كرد: اگر این بار اعتماد ملت بزرگ ایران را از دست بدهیم بدون شک کار بازیابی اعتماد آنها کار بسیار دشواری خواهد بود. مردم هوشيارندو قطعا با خودسري ها و سو مديريت هاي اطرافيان شما مردم در انتخابات ٩٨ با عدم راي و اعتماد نكردن به اين جريان طعم تلخ شكست را خواهند چشانيد.

 جناب دكتر ما به شما گوشزد مي كنيم و مي خواهيم تا با عبرت از گذشته شرایط را مدیریت کنید که افکار عمومی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان را به بنگاه اقتصادی تشبیه نکنند. علي اكبر محمودي با بيان اينكه انتخاب مردم هميشه آگاهانه بوده است و مردم عملکرد اصلاح طلبان را در کفه ترازو گذاشته و سبک و سنگین مي كنندگفت: قطعا عملكرد نامطلوب شما و دوستانتان در يكسال گذشته در مجلس باعث تزلزل جريان و اعتماد مردم خواهد شد لطفا تا دير نشده با تغيير رويه خود و شفا سازي از انحراف مسير اطلاحات جلوگيري كنيد.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد