• /post/2016/11/02/جای-خالی-فناوری-روز-بر-تار-و-پود-نساجی
  • /post/2016/10/25/تولید-بذر-اصلاح-شده-پنبه-2-برابر-شد
  • /post/2016/10/25/حمایت-دولت-از-بخش-تولید
  • /post/2016/10/23/نفس‌های-بریده-شیر-پیر-صنعت-ایران-نساجی-اقتصادی
  • /post/2016/10/22/نامه-تقدیر-انجمن-صنایع-نساجی-از-وزیر-جهاد-کشاورزی

حمایت دولت از بخش تولید

صدای صنعت-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام اظهار کرد: پس از اعلام تعطیلی این شرکت در نیمه دوم مرداد امسال با تصمیم سهامداران، نشست های کارشناسی با حضور مدیران مرتبط برگزار و موانع پیش روی این واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.
یاراله نصیری روز سه شنبه افزود: اساسی ترین مشکل این واحد تولیدی در زمینه کمبود نقدینگی بود و برهمین اساس اقدام لازم برای پرداخت تسهیلات به میزان 60 میلیارد ریال انجام شد.
وی یادآور شد: از 2 روز گذشته نیمی از کارکنان این واحد تولیدی برای سرویس ماشین آلات و آماده سازی خطوط تولید فراخوان شده اند و هفته آینده تمام خطوط شرکت تولید نخ خام پویا نخ به صورت کامل وارد فاز تولید می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام تاکید کرد: در این مرحله علاوه بر تولید نخ خام، برای اولین بار نخ استرچ رنگی نیز به محصولات تولیدی این واحد اضافه می شود.
شرکت صنایع نساجی پویا نخ ایلام بعنوان یکی از واحدهای بزرگ صنعتی فعال در زمینه تولید نخ پلی استر(POY و FDY نیمه کشیده و کشیده شده) در شهرک صنعتی ایلام قرار دارد.
این شرکت بدلیل مشکلات نقدینگی از سه ماه پیش تاکنون تعطیل و از مدار تولید خارج شده بود.
شرکت پویا نخ ایلام از سال 88 پروانه بهره برداری دریافت کرده و سالانه 26 هزار تن نخ پلی استر نیمه کشیده و کشیده شده را تولید می کند.


امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد